Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Ebisu

7. června 2009 v 20:30 | Misaki |  Naruto

Ebisu

Ebisu je specialista v soukromém tréninku elitních ninjů, což prohlásil Hatake Kakashi. Byl vychovatelem Konohamaru. Nebyl moc nadšen, když Konohamaru začal zbožňovat Uzumaki Naruta, protože viděl Naruta jen jako schránku Kyuubi (Devítiocasý démon). Jeho názor na Naruta se nezměnil, ani když ho Naruto porazil pomocí Harem no Jutsu po té, co Oiroke no Jutsu nezabralo. Uzumaki Naruto ho nazývá skrytým zvrhlíkem.

Později má Ebisu trénovat Naruta na finále Chuuninské zkoušky, protože Hatake Kakashi na Naruta nemá čas. Kakashi o Ebisovi prohlásí, že je výborný učitel, aby Naruta přesvědčil. Během času, který tráví tréninkem Naruta, si Ebisu uvědomí, že Naruto je víc než jen schránka démona, že je plnohodnotným ninjou z Listové. Ale Ebisu nedokončí Narutův trénink, protože Jiraiya přivolá velkou ropuchu, která Ebisa udeří, tak že ztratí vědomí. Narutova tréninku se ujímá Jiraiya.

Ebisu se narodil 8. března. Na začátku seriálu mu bylo 28 let. Je 181,4 cm vysoký, váží 67,5 kg. Je speciálním Jouninen ve Skryté Listové Vesnici.
Význam jména

Ebisu je jméno japonského boha, který je zobrazován jako zakulacený muž s kladivem v ruce. Tento bůh přináší svým přívržencům zdraví a prosperitu.
Techniky

Bunshin no Jutsu (Klon),
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!