Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Ichiraku Ramen

7. června 2009 v 20:52 | Misaki |  Naruto
Ichiraku Ramen bar je oblíbená restaurace Naruta a Iruky. Je to jedno z míst v Listové, které má Naruto nejradši.

Ichiraku Ramen bar je vytvořen podle skutečné ramen restaurace ve městě Fukuoka v Japonsku, kde autor Naruta, Kishimoto Masashi, chodil na univerzitu. Skutečná restaurace se také jmenuje Ichiraku Ramen. Podávají tam Tonkatsu ramen. Ve Fukuoce jsou dokonce dvě Ichiraku Ramen restaurace, jedna ve Fukuoce u stanice JR Kyuudai Mae a další v centrální oblasti Hakata. Prodávají tam kapesníčky s různými symboly z Naruta v miskách s instantním ramenem označených Ichiraku Ramen.
Ichiraku Ramen bar vlastní v seriálu Teuchi a pracuje v něm jeho dcera Ayame. Jsou to dva z mála vesničanů, kteří nevidí Naruta jako monstrum, ale váží si ho, v jejich případě jako pravidelného zákazníka. Teuchi a Ayame jsou první známí lidé, kteří viděli odhalenou tvář Hatake Kakashiho.


V epizodě 168 byl ramen bar dočasně uzavřen, protože Ayame unesli ryo-ninové (ryo-nin - ninja kuchař). Teuchi znovu otevře až na konci epizody. Protože jeho dcera velmi přibrala, když byla zajata (ryo-ninové ji živili svými výbornými kalorickými jídly), vytvořil Teuchi nové menu, které zahrnuje
dietní ramen, jenž se stal velmi populárním mezi ženami.
Každá žena, která se objevila v seriálu (kromě Tsunade), si na konci dílu jde koupit dietní ramen, dokonce i ty, které jsou považovány za nepřátele.


Ayame a Teuchi dostali svá jména až v anime, v manze žádná neměli. V shippuudenu je Ayame nahrazena 2 novými kuchaři, Nishi a Matsu. Oba dva jsou však dost nemotorní.

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!