Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Mlžná ,Oblačná,Ostatní vesnice

6. června 2009 v 12:59 | Misaki |  Naruto

MLžNá VESNICA:

Kirigakure (Kirigakure no Sato, Vesnice ukrytá v mlze, Mlžná) je jedna z Pěti velkých skrytých vesnic a nachází se v Zemi Vody. Její vůdce je Mizukage (vodní stín). Málo je známé o Kirigakure, pouze to, že ninjové se specializujé na jutsu založené na vodě. Samozřejmostí je i to, že mnoho ninjů umí velmi dobře ovládat meč (je to zmíněno v anime). V minulosti byly závěrečné zkoušky na akademii dost kruté. Studenti, kteří byli přáteli, se učili spolu. Pak byli vybráni, aby proti sobě bojovali na život a na smrt. Kakashi řekl, že kvůli této zkoušce má dědina vyslouženou přezívku Vesnice ukrytá v krvavé mlze. Tento příšerný způsob byl zrušený, když Zabuza Momochi, chlapec , který měl problém projít akademií, pozabíjel všechny studenty, kteří v tom roce skladali zkoušky.

Oblačná vesnice-Skrytá v mraku:

Kumogakure (Kumogakure no Sato, Vesnice skrytá v mracích, Oblačná) se nachází v Zemi Blesku jako jedna z pěti velkých ninja vesnic. Kumogakure má jako vůdce Kage, tak zvaného Raikageho. V minulosti, Konohagakure (Vesnice skrytá v listech) a Kumogakure bojovali. Během mírových rozhovorů se jeden ninja bojovník z této vesnice pokoušel unést Hinatu, což mělo za následek, že musel zemřít Nejiho otec. Ninja bojovníci této vesnice se specializují na bleskové jutsu.

Ostatné vesnice:

Země Ptáků

Země ptáků (Tori no Kuni) je malá země, kam Naruto a Tým Gai (bez Rock Lee) byli posláni, aby vyšetřili pověst ducha Noroimusha a také ochránili osobu Toki. Potom se dozvěděli, že skupina bloudících ninjů (vůdce se přestrojil za Feudálního lorda) chtěla převzít moc nad zemí. Ninjové nakonec neuspěli.

Země Pařátu

Země Pařátu (Tsume no Kuni) hraje mimořádnou úlohu v epizodě 177 anime. Tam bylo napětí mezi tímto národem a Zemí Tesáku. Dvě strany jen taktak odvrátili válku díky jednomu z Jiraiyových Icha Icha románů, kterou doručili do Země Tesáku omylem.

Země Tesáku

Země Tesáku (Kiba no Kuni) hraje mimořádnou úlohu v epizodě 177 anime. Tam bylo napětí mezi tímto národem a Zemí Tesáku. Dvě strany jen taktak odvrátili válku díky jednomu z Jiraiyových Icha Icha románů, kterou doručili do Země Tesáku omylem.

Země Medu

Zem Medu je stručně zmíněná v epizodě 194 anime. Nic jiné není známo o této zemi.

Země Červených Fazolí

Země Červených Fazolí je stručně zmíněná v epizodě 194 anime. Nic jiné není známo o této zemi.

Země Řeky

Země Řeky (Kawa no Kuni) se nachází mezi Zemí Ohně a Zemí Větru. Akatsuki měli svůj úkryt v této zemi před tím, než ji [?sakura Sakura Haruno] a Chiyo nezničili v boji se Sasorim. Nic jiné není známo o této zemi.

Zem Moře

Zem Moře (Umi no Kuni) hraje mimořádnou úlohu v epizodě 169. Orochimaru tu ohavně zkoušl několik z jeho zakázaných experimentů . Jeden z jeho podřízených pokračoval v práci po Orochimarovi. Pustil se do útoků na místní lodě.

Země Kamene

Země Kamene (Ishi no Kuni) hraje mimořádnou úlohu v epizodě 159. Vládne tu kněz.

Země Močálů

Země Močálů (Numa no Kuni) je zobrazená v epizodě 152. Anko Mitarashi chránila feudálního lorda - Chichiya.

Země Čaje

Země Čaje (Cha no Kuni) je malá země, ve které tým 7 pomohl mladšímu bratrovi Ibikiho Idatemu vyhrát závod. Skladá se z dvou oddělených ostrovů.

Země Udon

Země Udon (Udon no Kuni) je poprvé zmíněná v epizodě 192 anime. Chikara-sama je daimyo (feud. lord) v této zemi a je aktuálně ve vztahu k princezně Fuku z Ohnivé země.

Zem Údolí

Země Údolí (Tanima no Kuni) krátce zmíněná v epizodě 193 anime. Nic jiné není známo o této zemi.

Země Zeleniny

Země Zeleniny (Na no Kuni) hraje mimořádnou úlohu v epizodách 187-191 anime. Naruto, Choji a Hinata jsou tam poslaní doprovázet malý konvoj.

Země Vln

Země Vln (Nami no Kuni) je poměrně chudý národ, a tak nemá skrytou vesnici. Je to izolovaný ostrov, ale býval prosperující, dokud se na něj nezaměřil Gatou. Rozbil národ a chtěl ho zmonopolizovat, mít dovoz/vývoz průmyslu, který byl klíčový pro jeho ekonomiku. Tým 7 měl první skutečnou misi v této zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♫soky♫ ♫soky♫ | Web | 6. června 2009 v 13:09 | Reagovat

Ahojky supeer blog jukni pls na můj.. ;-) neber to jako reklamu awe spíše jako pozvání na blog díky :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!