Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Řemeslnická , Dýmová , Dešťová , Hvězdná , Kamenná

6. června 2009 v 12:56 | Misaki |  Naruto

Remeselnícka vesnica:

Vesnice Takumi (Takumi no Sato, Vesnice řemeslníků) je celkem neznámá. Byla nalezena přibližně před sto lety jedním mužem, který se jmenoval Seimei. Takumi je známa zkušenostmi s výrobou zbraní, mnoho z nich je na prodej v ostatních ninja vesnicích. Když vesnice zažívala tvrdé časy a žádala o pomoc, byla ignorovaná všemi ninja vesnicemi. Někteří odborní obyvatelé vesnice Takumi byli pohoršeni a cítili, že vesnici nerespektují, ale i navzdory tomu pomáhali vyrabět zbraně. Čtyři kvalifikovaní řemeslníci, školení ninjové, nosili ochranné šátky na čele a chtěli vzkřísit objevitele vesnice, Seimeie (Seimei). Oni ho plánovali použít pro pomstu pěti velkým Ninja vesnicím za to, že nechtěli ocenit jejich vesnici. Byli známí pod jménem Shitenshounin (šitenšónin), neboli Čtyři nebeští vládcové. Byli to vládcové Houki (želva), Kujaku (páv), Ryuugan (drak) a Suiko (tygr).

Dymová vesnica:

Kemurigakure (煙隠れの里, Kemurigakure no Sato, Vesnice ukrytá v dýmu, Dýmová vesnice) byla zmíněna ve 101. dílu anime. Její lokace je neznámá stejně jako bojové schopnosti ninjů z této vesnice. Jediní tři ninjové, kteří v seriálu vystupovali, působili vcelku neobratně nebo dokonce hloupě, ale neznamená to, že všichni z této vesnice musí být stejní. Je také dost možné, že tito tři ninové byli ne příliš talentovaní vyhnanci z Dýmové vesnice.

Deštová vesnica:

Amegakure (Amegakure no Sato, Vesnice ukrytá v dešti) je malá skrytá vesnice v Zemi Deště. Zdá se, že je spíš loupežnickou vesnicí, čestní bojovníci tu jaksi chybějí a nebo skončili nezvěstní. Nic krom tohoto není známé o tomto místě. Samozřejmostí je, že se shinobi specializují na vodní jutsu. Dešníky jsou běžně používané zbraně.

Hviezdná vesnica:

Hvězdná vesnice je nejmenší a nejslabší spojenec Listové. Je to velmi malá vesnice, ale má velmi vzácný artefakt. Spadlý meteorit, který vytvoří velmi silnou čakru při tréninku u něj. Tento meteorit však velmi často trénující děti zabije a způsobuje velké bolesti. I když trénink přežije, tak postupně umírá (do 15 let), proto byl trénink zakázán třetím Hoshikagem (hvězdný stín). Hoshikage je neoficiální název vůdce hvězdné vesnice. Meteor byl zničen Narutem při záchraně vesnice, a tím vesnice ztratila zbytek i tak malé síly. Vesnice se však bát nemusí, protože je spojenec Listové, a nepřátelé by riskovali valku s nejsilnější ninja vesnicí. Ninjové z této vesnice i přes svou bezvýznamnost o proti ostatním vesnicím, jsou velmi arogantní.

Kamenná vesnica:

Iwagakure (Iwagakure no Sato, Vesnice ukrytá ve skalách, Kamenná) se nachází v Zemi Země jako jedna z pěti velkých ninja vesnic. Iwagakure má jako vůdce Kage, tak zvaný Tsuchikage. Shinobi z této vesnice se specializují na jutsu založené na zemi. V minulosti tato vesnice bojovala s Konohagakure (Vesnice skrytá v listech). Velké množství jejich shinobi bylo zavražděno Čtvrtým Hokage, když se nechtěli připojit k Listové. Deidara z Akatsuki pochází z této vesnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!