Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

stredný psíci ..z útulku

8. června 2009 v 10:27 | Misaki

Obrazek
Šimon, kříženec, 10 let

Obrazek
Klárka, koršpaněl, stará fenka
Obrazek
Dick, kříženec pudla a teriéra, pes, 10 let
Obrazek
Střední pudl, pes, 10 let
č. 339/2009
Obrazek
Otík, kříženec teriéra, přes 10 let
Otík už je na útulku delší dobu, má už své stařecké vrtochy, je vhodný k jednomu pánovi, pokud se na něho nebudou dělat nějaké veliké nároky, zvykne si na člověka a bude ho mít rád, rozhodně není vhodný k dětem, spíše k rodinnému domu nebo do půldomku, ale měl by spát někde vevnitř.
Obrazek
Kříženec, fena, 10 roků
č. 271/2009
Obrazek
Pudl střední, pes, 10 let
č. 133/2009
Obrazek
Bim, kříženec knírače, 8-10 let
O tomto pejskovi víme, že jeho majitelé zemřeli, pak žil nějakou dobu sám na zahradě opuštěného domu, až se nakonec ocitl u nás na útulku. Je to velice hodný pes, je přátelský i k ostatním psům, je klidný a umazlený! Je v hodný jak do bytu, tak k domku se zahrádkou.
Obrazek
Jimmy, kříženec, 12 let
Obrazek
Pes, kříženec, 10 let
č. 675/2009
Obrazek
Kříženec, pes, 10 let
č. 716/2009
Obrazek
Oskar2, anglický kokr, starý

anglicky kokr velice mily potreboval by najit novy domov na doziti
Obrazek
Foxteriér, fena, 10 let
č. 648/2009
Obrazek
Ricky, kříženec knírače, 11 let
hodný, poslušný pejsek, může chodit na volno
Obrazek
Dědek, kříženec špice, 10 let
milý, čistotný
Obrazek
Kříženec, pes, 12 let, typ foxteriéra
č. 136/09
Obrazek
Žofre, kříženec, 11-13 let
Pejsek byl do útulku přivezen Službami města Telč, kde byl nalezen na ulici Těšíkova v dosti zanedbaném stavu - špinavý, zablešený. Jedná se o starého pejska, po kterém však již nikdo nepátral. I přes svůj věk dobře vidí i slyší. Žofré je sice již "psí dědeček", ale s jiskřičkou života v očích. Stále se snaží hlídat, ale nejlépe mu bude v teplém pelíšku, při mističce plné jídla, u dobrých lidí.
Obrazek
Axan, kříženec, 10 let
Povaha: stále vitální, přátelský, komunikativní
Vhodné umístění: Zvyklý žít v bytě ve společnosti starších lidí. Pro zodpovědného staršího člověka, který se o psa řádně postará.
Obrazek
Laky, starý kříženec
je nalezenec, starší pes, byl velice vyhublý a vyděšený. Po pár týdnech u nás se už lidí nebojí, rád si přiběhne pro pamlsek, není vůbec náročný, i přestože vypadá jako starší pes, je velice čilý a temperamentní. Vhodný do domečku se zahrádkou.

Obrazek
Pes, kříženec, 11 let
č. 13248
Obrazek
Kříženec, pes, 10 let
č. 13199
Obrazek
Fousáč, kříženec, 12 let
Tohoto opuštěného a zuboženého pejska někdo vyhodil v Ostravě u rodinných domů, kde se týdny potuloval od domu k domu. Jedna rodina ho krmila na zahradě, bylo jim ho líto, a tak obvolávali útulky. V Ostravě ani nikde poblíž nebyl nikdo ochotný pejska přijmout. Proto jsme ho z Ostravy dovezli ke kolegyni do depozita u Brna. Cestu zvládl dobře. Tam se pak zjistilo, že má starou zlomeninu nohy. Je to starý pejsek, který zažil samé špatnosti. Proto nyní čeká na nového pána, který by mu dal lásku na sklonku života. Už je v depozitu déle a dává se do pořádku. Doufáme, že se najde někdo, kdo mu dá lásku, péči a domov. Fousáč je hodný, milý, poslušný.
Obrazek
Tramp, starý kříženec
hodný ke starým lidem
Obrazek
Kříženec, pes, 10-15 let

Obrazek
Darek, kříženec, 12 let
Darek je nejstarší,a nejmenší pejsek u nás v útulku.Strašně rád aportuje.Vhodný ke starším lidem,má rád klid.Hodný,čistotný.
obrázek nelze uložit

Kokršpaněl, pes, 10 let


Obrazek
Kříženec, pes, nad 10 let
č. 2794/2008
Obrazek
Matýsek, kříženec, 10 let
Obrazek
Dag, kříženec kolie, 11 let
Obrazek
Šaryk, středně velký kříženec,
11 let
mazlivý, velmi čiperný, vhodný do bytu
Obrazek
Teryk, starý kříženec knírače
má rád procházky
Obrazek
Jarda, kokršpaněl, 8-10 let
má typickou kokří povahu, ale když pozná, že je mu člověk nakloněný a věnuje se mu, dovede to patřičně ocenit, vhodný spíše na zahradu, bude dobrým společníkem, ale vzhledem k věku se už člověk nemůže snažit o převýchovu
Obrazek
Dyk, kříženec pudla, 9-10 let
na svůj věk je čiperný a nemá žádné zdravotní problémy, spíše ke starším lidem, je už na útulku dlouhou dobu, protože každého odradí jeho vzhled a štěkání, takovým způsobem se však projevuje jen v kotci, když se pustí, rád se pomazlí a nechá se podrbat za uchem
Obrazek
Romi, kříženec, pes, 10 let
Romiho pániček šel do domova důchodců a bohužel z řad příbuzných se nenašel nikdo, kdo by si jej ponechal. Romi znal pouze starého pána, domek, kde žili a dvorek. Nezná obojek ani vodítko - nenechá na sebe sáhnout. Od nového majitele bude potřebovat hodně trpělivosti a času. Jinak je to hodný pejsek, snese se s jinými psy. Pomocí hodného psíka by se dalo Romimu pomoci.
Obrazek
Pitbullteriér, fena, 10 let
č. 2502/2008
Obrazek
Brok, kříženec, 10 let
Je to starší pejsek kterého k nám dovezli majitelé.Je smutný,a zatím se moc neprojevuje.
Obrazek
Špic, pes, 12 let
č. 2758/2008
Obrazek
Míša, pejsek nalezený
v igelitovém pytli :-((
Pchery u Kladna
Obrazek
Kříženec, pes, 13-15 let
ev.č. 797/2008
Obrazek
Mikeš, kříženec kokršpaněla, přes 10 let
Zemřel mu páníček, zasloužil by si dožít u hodných lidí. Klidný, nenáročný na pohyb. Pouze do bytu.

Obrazek
Cigoš, kříženec NO, 10-12 let
Hodný, zpočátku bázlivý, vhodný spíše ke starším lidem, zřejmě mu někdo hodně ublížil.
Velikost: střední
Srst: dlouhá
Obrazek
Vítek, 10 let

starší střední kříženec, asi 10 let, byl do útulku odložen majitelkou, která již nebyla schopna se nadále o něj starat. Vhodný ke staršímu člověku na zahrádku, rád si žije po svém.


Obrazek
Míša, 10 let
je moc hodný, přítulný, mazlivý, vděčný a chytrý 10letý kříženec. Ostatní pejsky moc nemusí. Jeho majitelka se odstěhovala a na Míšu čekala uspávací injekce. Zatím si v životě neprožil nic hezkého, strávil celých 10 let na dvorku bez přístřešku. Momentálně je v našem útulku a s nadějí čeká, jestli mu někdo z Vás dá druhou šanci. Hodil by se k domečku se zahrádkou, kde bude spokojený. Nejlépe ke starším lidem, kde by měl klid. Je moc hodný, trpělivý, je to takové zlatíčko. Vlaďka Koudelová, Šternberk u Olomouce, tel.: 604 551696 e-mail: koudelovav@seznam.cz.

Obrazek
Bibinka, fenka střední velikosti, cca 11 let
milá, hodná a klidná

Obrazek
Edy, pes, pudl střední, 10 let

Je to starší pán v dobrém stavu, možná se zaběh. Jeho srst byla přerostlá. S fenkami snášenlivý, k pejskům je trochu dominantní. Vhodný do bytu.Obrazek
Ríša, pes, kříženec, 9-10 let
O Ríšu se již ze zdravotních důvodů nemohla postarat jeho bývalá majitelka. Hned, jak přišel na útulek, bylo vidět, že jeho kůže rozhodně není v dobrém zdravotním stavu. Čekali ho léčebné koupele, dávali jsme mu lepší krmivo a vitamíny. Neuvěřitelně se spravil a mnoho lidí ho už několikrát pochválilo, jaký je to fešák. Přáli bychom mu, aby našel nového pána, který ho bude mít rád, protože Ríša je vděčný pes.
Obrazek
Beník, pes, kříženec, * 29. 6. 1997
Beník byl vrácen náhradním pěstounem z důvodu utíkání, kousání plotu a velkého temperamentu. (Později jsme se dozvěděli, že hlavním důvodem bylo pořízení čistokrevného psa, což Ben nebyl). Ben je veselý, rád si hraje s hračkami a chodí na procházky. Je to starší pejsek a užívá si měkkého pelíšku. Děti mu nevadí, nemá rád kočky.
Obrazek
Píďan, pes, kříženec, 10 let
klidný
Obrazek
Bojar, kříž. pudla, 9-10 let, pes
Majitelka se o něj už nemohla starat, jelikož odešla do nemocnice. Bojar je fajn psík, zvyklý v bytě, na svůj věk vůbec nevypadá.
Obrazek
Obrazek
Z důvodu úmrtí majitele se hledá nový páníček pro staršího psa střední velikosti jménem Rocky, je to kříženec (otec: německý ovčák a matka boxer), zvyklý na zahradu. Miluje děti, kterými byl často venčen. Nemá žádné zlozvyky, snese se se všemi domácími zvířaty, mezi jinými psy je nekonfliktní a potyčky nevyhledává. Je perfektně ovladatelný, dobře vycvičený (i bez vodítka). Hlídá. Není náročný na stravu. Vhodný jak pro dítě tak pro sportovce či důchodce.
737 844 195
Obrazek

Kirby, kříž. středního knírače, fena, 11 let
Čistotná, miluje děti a dobře vychází se psy, velmi mazlivá. Majitelka se jí musela vzdát.
Americký kokršpaněl, fena, 8 - 10 let
Vhodná do bytu, přítulná.
Jura, anglický kokršpaněl, vykastrovaný, 10 let

Pejsek má typickou kokří povahu, proto by si ho měl vzít někdo, kdo toto plemeno zná, nevhodný k dětem.


Obrazek
Keli, fenka, kříženec, 9-10 let
Fenku dala do útulku původní majitelka. Je hodná, spíše plachá. Střední velikost. Zvyklá v bytě, nevhodná k dětem. Doporučujeme do klidné rodiny, bude vděčnou společnicí.
Borson, pes, kříženec dalmatina, starší (do 10 let)
klidný, přátelský, komunikativní. Nejlépe k domku se zahrádkou s možností zimovat v teple. Od svého pána potřebuje slyšet vlídné slovo, pohladit a vzít na vycházku mimo vlastní území.
6L9, 11 let

velmi nedůvěřivý a málo socializovaný pes. Není zvyklý na vodítko a ještě u nás nepřekonal počáteční nejistotu a agresivitu.Obrazek
Žeryk, 12 let, kříženec středního vzrůstu
Umístila ho k nám příbuzná majitele, kterou pejsek při očkování kousnul. Hodí se ke starším, klidným lidem, nejlépe na zahrádku.
Obrazek
Burák, pes, starší (do 10 let), kříž. špice
Zvláštní znamení: přišel hubený a velmi zanedbaný. Povaha: stává se z něho zase přátelský a důvěřivý pes. Vhodné umístění: K rodinnému domku se zahradou. Pro zodpovědného člověka, který se o psa dobře postará.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!