Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Země Blesku ,Země Měsíce, Země Ohně , Země Sněhu, Země Víru , Země Větru , Země v Narutu ,Země Vody , Země Země

6. června 2009 v 13:01 | Misaki |  Naruto

Zem blesku:

Země Blesku (Kaminari no Kuni) byla v seriálu málo zmiňovaná. První databook ji popsal jako polostrov rozdělený na rozsáhlá pohoří s početnými řekami, které odtékají do moře. Horké prameny jsou převážně ve vnitrozemí. Jej Skrytá Vesnice je Kumogakure (Oblačná, Ukrytá v mracích).

Zem mesiaca:

Země Měsíce (Tsuki no Kuni) je místo, kde se odehrával třetí Naruto film. Je to ostrov tvaru půlměsíce, odtud pochází jeho jméno. Domovem ninjů je vesnice Getsugakure. V první chuuninské zkoušce byl ninja bojovník, který nosil čelenku na hlave s tvarem půlměsíce. Bylo ho vidět při psaní testu, ale víc už zmíněný nebo ukázaný v jiné zkoušce nebyl.

Zem ohňa:

Země Ohně je místem, kde se nachází Konohagakure (Listová, Vesnice ukrytá v listech), a je také domovem hlavního hrdiny - Naruta. Země Ohně má užitek z relativně mírného podnebí s obvykle slunečnými podmínkami, například pro bohatou úrodu trvající celý rok. Je to jeden z největších narodů v Naruto světě. Byla široko považovaná za jednu z nejsilnějších zemí, ale začali významně slabnout po Orochimarově invazi do Listové. (od Uchiha Sasuke)
Země Ohně je domovem Konohagakure (木ノ葉隠れの里, Konohagakure no Sato), tedy Vesnice ukryté v listí, a také z ní pochází asi nejvíce hlavních postav seriálu. Země Ohně má velmi výhodnou lokaci, a tak může obchodovat s okolními zeměmi, takže je to země s obrovskou populací a silnou ekonomikou. Nejdříve byla považována za jednu z nejsilnějších zemí, ale války a Orochimarova invaze na Listovou vesnici jí hodně oslabili. I přesto z této vesnice pochází asi nejvíce talentovaných ninjů vůbec, jako například Yondaime Hokage, Hatake Sakumo, Hatake Kakashi, Uchiha Itachi, Jiraiya, Tsunade a také Orochimaru.

Zem snehu:

Země Sněhu (Yuki no Kuni) bylo místo, kde se odehrával první Naruto film. Skrytá vesnice této země je Yukigakure (Vesnice ukrytá ve sněhu). Země Sněhu vlastní neobyčejně pokročilou úroveň techniky oproti jiným zemím v Naruto světe. Takové věci jako železnice, vzducholoď, elektrárny a střelné zbraně jsou zde běžná věc . Navíc jejich ninja bojovníci nosí speciální čakrové brnění, které je dělá vlastně imuními vůči ninjutsu a genjutsu.

Zem víru:

Zem víru (Japonsky Uzu no Kuni) je predchádzajúca krajina, odkial Kushina Uzumaki (Kušina Uzumaki), matka Naruto Uzumaki, pochádzala. Nič iného nie je známe o tejto krajine.

zem vetru:

Země Větru (Kaze no Kuni) je velká, suchá a opustěná země, jejíž města jsou typicky založená blízko zdrojů vody. I když je velká část země je neobývaná, obyvatelstvo je velké a kvete tu častý obchod se Zemí Ohně. Sice není vídaná tak často jako Země Ohně, ale Země Větru přijímá velké množství návštěvníků a má velmi mnoho silných ninja bojovníků . Její skrytá vesnice je Sunagakure (Písečná, Vesnice ukrytá v písku). Země Větru je relativně spřátelená s politikami ostatních zemí, donedávna měli dokonce mírovou smluvu podepsanou se Zemí Ohně. (od Uchiha Sasuke)
Země Větru (風の国, Kaze no Kuni) je velká, suchá a pustá krajina. Města se tu nacházejí vždy poblíž nějakého vodního zdroje. I když velká část krajiny je nehostinná, je tu poměrně velká populace a také je docela rozvinutý obchod se Zemí Ohně. I když Země Větru není tak známá jako Země Ohně, v seriálu se jí věnuje velká pozornost a nachází se zde mnoho skvělých ninjů. Až donedávna se Země Větru nezajímala o politické události a vždy byla se Zemí Ohně v míru. Hlavní vesnicí je Sunagakure (砂隠れの里, Sunagakure no Sato, Vesnice ukrytá v písku) a v jejím čele je Kazekage (風影). Z Vesnice ukryté v písku pochází Gaara, který byl odmalička odstrkován, protože je hostitelem písečného démona Shukaku.

Naruto zem:

V anime sériích Naruto se vyskytuje 10 různých zemí. Každá, z těchto zemí má svou Skrytou Vesnici, kvůli ochraně. Zde vám tedy nabízím mapu všech zemí, které se v Narutu vyskytují:

Každá Země je pojmenována, nebo je přiřazena k nějakému elementu (například Země Vody). Takže většina bojovníků používá pro své techniky element, který symbolizuje určitou Zemi. Příkladem toho, je Klan Uchiha, ve kterém je zvykem používat Ohnivé techniky. Klan Uchiha žil ve Skryté Listové, která se i nyní nachází v Ohnivé Zemi, to proto Uchiha Klan používá Techniky Ohně.

Země a vesnice, jim příslušné:

Země Země - které náleží Skrytá Kamenná
Ohnivá Země - které náleží Skrytá Listová
Travnatá Země - které náleží Skrytá Travnatá
Blesková Země které náleží- Skrytá Blesková
Deštná Země - které náleží Skrytá Deštná
Zvučná Země - které náleží Skrytá Zvučná
Země Oblak - které náleží Skrytá Oblačná
Země Vody - které náleží Skrytá Mlžná
Vodopádová Země - které náleží Skrytá Vodopádová
Větrná Země - které náleží Skrytá Písečná

Zem vody:

Země Vody (Mizu no Kuni) je orientovaná k živlu vody. Je složená z mnoha ostrovů, z nichž každý má své vlastní jedinečné tradice. Počasí této země je typicky chladné a plné mlhy a jezer. Některá místa, jako například oblast, kde vyrůstal Haku, jsou velmi chladná a sneží skoro neustále. Ostrov je poměrně vzdálený od kontinentu, na kterém jsou ostatní čtyři větší země. Skrytá vesnice této země je Kirigakure (Mlžná, Vesnice ukrytá v mlze). Zabuza Momochi sa pokusil o převrat v této zemi, ale byl poražen. Země Vody je nejmenší z pěti velkých zemí, což může být důvod k tomu, proč má Kirigakure ve zvyku konat příšerné testy při dokončení studia na Akademii. (od Uchiha Sasuke)
Země Vody (水の国, Mizu no Kuni) je nejmenší z "Pěti velkých národů shinobi" a je z každé strany obklopena vodou. Má mnoho ostrovů, které ji obklopují a každý z nich má svou vlastní tradici. Počasí je typicky chladné a na pevnině je mnoho jezer a častá mlha. Na některých místech, jako je napŕíklad země, kde vyrůstal Haku, je počasí velmi chladné a skoro pořád tam sněží. Hlavní a největší vesnicí je Kirigakure (霧隠れの里, Kirigakure no Sato, Vesnice ukrytá v mlze). Z této vesnice pocházel i Zabuza Momochi, hledaný ninja, který se nechal najímat jako vrah a byl "vychovatelem" Hakua. Zabuza chtěl s hrstkou svých ninjů zabít Mizukage, a pokusit se tak o státní převrat, ale nepodařilo se mu to a byl vyhnán ze země.

Zem zeme:

Tato země je poseta jeskyněmi a kameny. Její hranice tvoří převážně hory, proto je těžké s touto vesnicí jakkoliv spolupracovat. Vítr v této zemi je velmi zvláštní, občas totiž vynese do vzduchu kámen a shodí ho nad některým městem. Tato země je znepřátelená se Zemí Ohně. Zdejší skrytá vesnice má název Iwagakure (ang. Village Hidden Among Rocks, česky Vesnice ukrytá ve skalách). Je to jedna z 5 velkých ninjovkých vesnicí. Její vůdce má hodnost Kage (Tsuchikage). Zdejší shinobi se specializují na jutsu země. Z této vesnice pochází člen Akatsuki Deidara.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!