Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Akatsuki

16. července 2009 v 9:45 | Misaki |  Naruto

Akatsuki údaje:


Deidara
Deidara je jeden ze členů Akatsuki. Používá velmi bizardní jutsu v podobě zvířátek z explozivní hlíny, jeho útoky mají velikou destruktivní sílu. Je velice arogantní a namyšlený, považuje se za velkého umělce a své výbuchy za naprostý vrchol umění. V každé ruce má zvláštní ústa, která používá na zpracovaní oné hlíny. Za týmového partnera má Sasoriho, se kterým se často hádají, především o podstatě umění, ale jinak spolu vycházejí dobře.

Hoshigaki Kisame
Hoshigaki Kisame se objevil po boku Uchihy Itachiho, když se chtěli na rozkaz své organizace Akatsuki zmocnit Naruta. Kromě jeho vztahu k Momochi Zabuzovi patřícímu mezi Sedm legendárních šermířů ze skryté vesnice Mlhy se o něm příliš neví. Je to podivín jak svým charakterem, tak svým vzhledem.


Sasori
Sasori je jedním ze členů Akatsuki. Je to největší známý mistr loutkář, jeho specialitou je vytváření loutek z lidí, čímž zachová jejich původní schopnosti. Takto přetvořil i sám sebe, takže nyní nestárne a vypadá stále jako mladý hoch. Je hodně krutý a bezcitný. Většinou se pohybuje uvnitř velké bojové loutky zvané Hiruko. Za týmového partnera má Deidaru, kterému často vyčítá jeho manýry, nedochvilnost a názory na umění, ale jinak spolu vycházejí dobře.Tobi
Tobi je nejnovější člen Akatsuki. Vůbec nepůsobí jako zloduch, naopak se chová jako milý, přihlouplý, nešikovný a trochu zbabělý hoch. Zdá se ale, že tohle vše je jen kamufláž a v Tobim se skrývají netušené síly a tajemství. Bylo potvrzeno, že Tobi vlastní Sharingan, tudíž je asi z Uchiha klanu, jeho pravá totožnost ale dosud nebyla odhalena. Tobi nahradil Sasoriho jako týmový partner Deidary.
Uchiha Itachi
Sasukeho starší bratr, spolu s ním je poslední z klanu Uchiha, který byl považován za nejmocnější klan v Konoze. Itachi je shinobi, který vyvraždil celý svůj klan až na Sasukeho, kterému sdělil, že je příliš slabý než aby si s ním špinil ruce. Byl to jeden z nejnadanějších členů klanu v celé jeho historii, v osmi letech odmaturoval z akademie, v deseti se stal chuuninem a ve třinácti byl zvolen kapitánem ANBU. Také byl druhý, kterému se povedlo dosáhnout Mangekyou shariganu, díky kterému je schopen vytvářet ty nějděsivější iluze.


Zetsu
Zetsu je asi nejpodivnější člen Akatsuki. Je to napůl masožravá kytka, má kanibalistické sklony a jeho schopnosti se týkají rostlin, se kterými dokáže splývat a tvořit z nich své kopie. Vůdce Akatsuki ho často používá jako zvěda. Jak je barevně znázorněno na jeho obličeji, Zetsu má dvě mysli, které spolu občas nahlas rozmlouvají. Týmového partnera nejspíš nemá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!