Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

O filme Coyote Ugly

3. srpna 2009 v 13:23 | Misaki


Dvacetiletá Violet Stanford (Piper Perabo) pracuje už celé čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Její touhou je ovšem prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka. Přes nesouhlas svého otce Billa (John Goodman) se proto rozhodne odjet a zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria ji tu najde bydlení v zašlém, vybydleném činžáku v Čínské čtvrti. Violet se dlouho nedaří. Marně obchází hudební agentury s demopásky, marně se pokusí uspět v podniku, kde vystupují nové talenty. Má takovou trému, že ze sebe nevydá ani hlásku a uteče, navíc trpí komplexem kvůli matce, která se kdysi marně pokoušela v New Yorku prorazit jako zpěvačka. Navíc ji někdo vykrade a sebere jí elektrické piáno na kterém skládala. Jediným drobným kladem ve vší té smůle je sympatický Kevin O'Donnell, za kterým ji poslal jeden barman se tvrzením, tvrdící, že je manažer. Byl to jen žert, protože ve skutečnosti Kevin u něj v baru dělal hamburgery. Přesto se z nich stali přátelé.
Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil (Maria Bello) a který je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí, řádí a dráždí nadšené hosty. Nesmělá Violet sice nemá na přijetí příliš velké šance, Lil ji však přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se dívka v baru rychle zaučuje a také se sbližuje s Kevinem, který na sebe prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet se podaří uklidnit další rvačku, která se strhne v baru, vyfotí ji však přitom jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje, nakonec se s ním rozejde ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem a jakoby toho zlého nebylo dost, dostane kvůli Kevinovi výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne Kevina jak si domů vede vysokou atraktivní blondýnu, navíc jejího otce srazí auto. Když ho navštíví v nemocnici, slíbí mu, že se vrátí domů.
Otec jí však prozradí, že matka nechala zpívaní nikoli vinou neúspěchu, ale kvůli němu a rodině, se kterou na jeho přání zůstala doma. Nechce, aby Violet promeškala svou šanci jako její matka a usmíří se s ní. Violet si v New Yorku najde novou práci v elegantním baru a odmítne návrh Lil, aby se vrátila. A když dostane možnost vystoupit na festivalu nových talentů, přijdou ji na vystoupení podpořit nejen otec a všechny kolegyně z baru U Hnusnýho kojota, ale také Kevin. Teď už Violet zbývá jediné. Nepodlehnout trémě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!