Ak si chcete pozriet dalšie moje stránky ta kliknite SEM

Démoni z Naruta

22. září 2009 v 10:29 | Misaki Tanaka |  Naruto

Démoni s Naruta


Ichibi no Shukaku:

Jednochvostý Démon


Obrázok Shukaki je jedním z "Biju" , chvostová beštia z antického sveta. Kazekage zapečatil Shukaku do svojho syna Gaary(budúceho Kazekágeho),s úmyslom,vytvorit ninju s velkým množstvom chakry a vytvorit tak nezastavitelný zabíjací stroj.Za tímto účelom to robila vedšina vesnic.

Nibi No Nekomata:

Dvojchvostý Demon

Obrázok Chvostová beštia z antického sveta. Dvojchvostý démon Nibi je zapečatený do Jinchuuriki menom Nii Yugito.Zdá sa ,že Nibi má schopnost vytvárat gule s ohnna.Velmi ničivé,Nibi je tiež známý ako "Ikiryou" alebo ako žijúci tien.

Sanbi no Isonade:

Trojchvostý Démon

ObrázokChvostová beštia z antického světa. Trojchvostový démon Sanbi nieje zapečatený.Sanbi žije v oceáne a zostal nechytený dokým neprišla organizácia Akatsuki.

Yonbi no Sokou:

Štvorchvostý Démon

Obrázok štvorchvostový démon bol zapečatený v starom Jinchuuriki.Je neznáme ,aký bijuu to bol.Velkou čiernou začkou na Jinchuurikovym nose a lícach malo možo na svedomý Bijuu.Jinchuuriki užíval rozne elementi techník ,pravdepodobne to bolo s démonovej sily .

Gobi no Houkou:

Päťchvostý Demon

ObrázokPátým démon je houkou(Bůh iluzí/Genjutsu).Pětiocasý démon pomocí svých pěti ocasů může způsobit ohromné škody.Nese podobu psa,jeho ocasi dávají takové poškozeni, protože každý z nich ovládá jeden živel:Voda, oheň, země, vzduch a blesky.Démon je velmi silný, ale jednou měl velice blízko smrti, když společně s Nekomantou vyzvali na souboj Kyuubiho.

Rokubi no Raijuu:

Šesťchvostý Démon

Obrázok Šestý je démon Raijuu(Bůh hromu vypadá jako lasička a má velmi ostré drápy.Její srst má zlatožlutou barvu a jejích šest ocasů jsou klikaté jako blesky).Démona z něj udělal Yamata no Orochi.V boji může na pomoc vypustit obrovské množství elektřiny.Může bleskem i rozdělat oheň a disponuje různými magickými schopnostmi ohledně elektřiny.Když pláče, tak hřmí.Ninja jménem Sarutobi na něj použil techniku Raikiri, která, ač také elektřina démona zranila tak, že jej Sarutobi zapečetil do Podzemí Hromové Svatyně v měste Kyoto.

Shichibi no Kaku:

Sedenchvostý Démon

Sedmím démonem je Kaku(Bůh země).Démon podobný mývalovi(jako shukaku),ale tentokrát má o šest ocasů víc.V japonských znacích se někdy může překládat jako Mujina, ale stále se jedná o sedmiocasého.Je ze všech démonů nejmenší, ale taky nemazanější.Loví nejčestěji pod zemí.Byl zabit, když mu zničený kus země padnul rovnou do otevřené tlamy.Byl bohem země a žil v Podzemní obětního oltáře v Nagoye.

Yamata no Orochi:

Osemchvostý Démon

Tento démon není bůh,ale je to ďábel ma osm hlav a osm ocasů. Každá jeho hlava představuje jeden symbol a sice: Duše, duch, zlo, ďábel, monstróznost, zabíjení, záhrobí a smrt.Původně byl ještě slabší než Nekomata a Sokou.Tehdá na něj členové Kusanagi klanu použili Kusanagi měč,aby ho zničili ale to se jim nepovedl a Yamata no Orochi vzal sílu meče a stal se silným..S touto novou silou vypustil neuvěřitelné množství temné energie, čímž probudil ostatní ocasé démony a stal se díky tomu arogantním.Myslel, že je nejsilnější a tak démony vyzýval na souboje, ve kterých vždy zvítězil.Ale když bojoval s Kyuubim, tak mu Kyuubi jeho meč díky své neomezené síle zlomil a porazil ho.Yamata no Orochi je největší z démonů dříve žil na Starém bojišti v Sace.

Kyuubi no Youkou

Dävaťchvostý Démon

Obrázok Devítiocasý démon zaůtočil na Skrytou Listovou před dvanácti lety.Je to jeden z Bijuu ,Ocasá bestoie z antickýho světa.Čtvrtý Hokage se stal obětí tohoto démony když zapečetil démona do těla maleho dítěte Uzumaki Naruta.Byla to Čtvrtého jediná naděje pro Skrytou Listovou. Nicméně,lidi z Listové Vesnice viděli Naruta jako samotnýho Kyuubiho a vyhýbali se mu.

Shinigami:

Démon Mŕtvych

Obrázok Shinigami je bytost vyvolaná behom Shiki Fuujin jutsu.
Doki


Ido
Umbiozu
Sasuke démon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Hlasujte za ankety...a zapojte sa do sútaží................dakujem...!!!!!!!!!!